سرویس پکیج بلوار فرحزادی

شرکت تعمیرکاریار بزرگترین و معتبرترین مرکز تعمیر انواع پکیج دیواری در بلوار فرحزادی می‌باشد، این مجموعه با همکاری دفاتر تاسیساتی معتبر در شهر تهران آغاز به کار کرده است، دامنه خدمات تعمیرکاریار بسیار گسترده است و صفر تا صد انواع پکیج دیواری ایرانی و خارجی را شامل می‌شود. اگر شما هم ساکن محدوده بلوار فرحزادی هستید و در حال حاضر نیازمند سرویس پکیج در بلوار فرحزادی را دارید با ما همراه باشید.

تعمیرکاریار مجری سرویس پکیج در تهران

دست نگهدارید!! فعلا درخواست تعمیرکار ندید

معمولا در 70 درصد مواقع شما خودتون توانایی برطرف کردن مشکل پکیج را دارید، پس قبل از تماس جهت سرویس پکیج در ستارخان تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا راهنمایی های لازم را به شما آموزش دهیم.

کم بودن فشار بار اولین دلیل خاموش شدن پکیج دیواری

یکی از نکات مهمی که مصرف کنندگان انواع پکیج شوفاژ دیواری حتما باید بدانند این است که دستگاه پکیج دیواری برای عملکرد صحیح نیاز دارد که داخل مدار سیستم همیشه آب با فشار مناسب باشد، با کار کردن پکیج بعد از مدتی از فشار آب داخل مدار کاسته می‌شود که اگر از یک حدی کمتر باشد جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به قطعات عملکرد دستگاه به طور کامل مختل می‌شود.
این فشار بار بوسیله یک گیج مشخص می‌شود که مانومتر نام دارد و حد مناسب آن 1/5 بار است که در صورتی که عقربه این گیج از نیم بار کمتر شود عملکرد دستگاه مختل می‌شود.

پس در صورت خاموش شدن پکیج و روشن نشدن آن اولین اقدامی که باید انجام دهید چک کردن این گیج می‌باشد، در صورت مشاهده کم بودن فشار بار از طریق قطعه‌ای به نام شیر پرکن که در قسمت زیر پکیج تعبیه شده است اقدام به بالا بردن فشار بار پکیج نمایید.

READ  تعمیرات پکیج 24 ساعته

خدمات سرویس پکیج در تعمیرکاریار
خدمات تعمیر رادیاتور و سرویس پکیج در بلوار فرحزادی

در این مجموعه کلیه تعمیرات انواع پکیج دیواری صورت می گیرد و تمام خدمات و قطعات تعویض شده دارای یکسال گارانتی می‌باشند.

ما تعمیرکار هستیم نه تعویض کار

برخی از خدمات ما :
تعمیر انواع پکیج دیواری ایرانی و خارجی
نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در تهران
نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران
تعمیر پمپ انواع پکیج دیواری
تعمیر مبدل حرارتی انواع پکیج دیواری
تعمیر برد الکترونیک انواع پکیج دیواری
تعمیر فن انواع پکیج دیواری
سرویس سالیانه انواع پکیج دیواری
تزریق محلول ضد رسوب و ضد یخ پکیج جهت افزایش راندمان و عمر پکیج دیواری
نصب فیلتر های ضروری برای پکیج دیواری
استفاده از قطعات یدکی اورجینال انواع پکیج دیواری
و…

چرا سرویس پکیج در بلوار فرحزادی توسط تعمیرکاریار

ما تخصصی ترین مرکز تعمیر و سرویس پکیج در بلوار فرحزادی هستیم و کلیه خدمات صورت گرفته توسط همکاران ما دارای حداقل یک سال گارانتی قطعات یدکی و همچنین دارای شش ماه ضمانت اجرایی می‌باشد.

این اطمينان ما حاصل بازخورد عملکرد تعمیرکارانمان است

تعمیرکاریار برای اولین بار با تأسیس چندین شعبه فعال در سراسر تهران بزرگ و آموزش نیروی متخصص اقدام به ارائه خدمات و تعمیرات انواع پکیج دیواری کرده است.

مناطق تحت پوشش سرویس پکیج در بلوار فرحزادی و تاریخچه این محله

ضلع غربی آن به دره و رودخانه فرحزاد محدود می‌شود که از دامنه‌های البرز آغاز شده و تا بزرگراه یادگار امام محدوده محله را تعیین می‌کند. از سمت شرق نیز خیابان گلپاد و جاده قدیم امامزاده داوود و همچنین مرز بین شهرک‌های مسکونی و تپه‌های مشرف به منطقه فرحزاد به‌عنوان مرز شرقی محله شناخته می‌شوند. در اطرف فرحزاد در شرق، محلهٔ سعادت آباد و در جنوب شرقی آن محلهٔ شهرک غرب واقع شده‌است.

READ  نمایندگی پکیج بوتان در شهر آرا

فرحزاد از ۳ محله که عبارتند از “محله فرحزاد بالا (شمال اتوبان یادگار امام)”، “فرحزاد پائین (جنوب اتوبان یادگار امام)” و “محله امامزاده”، تشکیل شده‌است.

تلفن های تماس با تعمیرکاریار شعبه بلوار فرحزادی

44570530
88195425
22171477
09120974053

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.