سرویس پکیج در سعادت آباد

شرکت تعمیرکاریار بزرگترین و معتبرترین مرکز تعمیر انواع پکیج دیواری در سعادت آباد می‌باشد، این مجموعه با همکاری دفاتر تاسیساتی معتبر در شهر تهران آغاز به کار کرده است، دامنه خدمات تعمیرکاریار بسیار گسترده است و صفر تا صد انواع پکیج دیواری ایرانی و خارجی را شامل می‌شود. اگر شما هم ساکن محله سعادت آباد هستید و در حال حاضر نیازمند سرویس پکیج در سعادت آباد را دارید با ما همراه باشید.

تعمیرکاریار مجری سرویس پکیج در تهران دست نگهدارید!! فعلا درخواست تعمیرکار ندید

معمولا در 70 درصد مواقع شما خودتون توانایی برطرف کردن مشکل پکیج را دارید، پس قبل از تماس جهت سرویس پکیج در سعادت آباد تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا راهنمایی های لازم را به شما آموزش دهیم.

کم بودن فشار بار اولین دلیل خاموش شدن پکیج دیواری

یکی از نکات مهمی که مصرف کنندگان انواع پکیج شوفاژ دیواری حتما باید بدانند این است که دستگاه پکیج دیواری برای عملکرد صحیح نیاز دارد که داخل مدار سیستم همیشه آب با فشار مناسب باشد، با کار کردن پکیج بعد از مدتی از فشار آب داخل مدار کاسته می‌شود که اگر از یک حدی کمتر باشد جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به قطعات عملکرد دستگاه به طور کامل مختل می‌شود.
این فشار بار بوسیله یک گیج مشخص می‌شود که مانومتر نام دارد و حد مناسب آن 1/5 بار است که در صورتی که عقربه این گیج از نیم بار کمتر شود عملکرد دستگاه مختل می‌شود.

پس در صورت خاموش شدن پکیج و روشن نشدن آن اولین اقدامی که باید انجام دهید چک کردن این گیج می‌باشد، در صورت مشاهده کم بودن فشار بار از طریق قطعه‌ای به نام شیر پرکن که در قسمت زیر پکیج تعبیه شده است اقدام به بالا بردن فشار بار پکیج نمایید.

READ 

خدمات سرویس پکیج در تعمیرکاریار
خدمات تعمیر رادیاتور و سرویس پکیج در سعادت آباد

در این مجموعه کلیه تعمیرات انواع پکیج دیواری صورت می گیرد و تمام خدمات و قطعات تعویض شده دارای یکسال گارانتی می‌باشند.

ما تعمیرکار هستیم نه تعویض کار

برخی از خدمات ما :
تعمیر انواع پکیج دیواری ایرانی و خارجی
نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در تهران
نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران
تعمیر پمپ انواع پکیج دیواری
تعمیر مبدل حرارتی انواع پکیج دیواری
تعمیر برد الکترونیک انواع پکیج دیواری
تعمیر فن انواع پکیج دیواری
سرویس سالیانه انواع پکیج دیواری
تزریق محلول ضد رسوب و ضد یخ پکیج جهت افزایش راندمان و عمر پکیج دیواری
نصب فیلتر های ضروری برای پکیج دیواری
استفاده از قطعات یدکی اورجینال انواع پکیج دیواری
و…

چرا سرویس پکیج در سعادت آباد توسط تعمیرکاریار

ما تخصصی ترین مرکز تعمیر و سرویس پکیج در سعادت آباد هستیم و کلیه خدمات صورت گرفته توسط همکاران ما دارای حداقل یک سال گارانتی قطعات یدکی و همچنین دارای شش ماه ضمانت اجرایی می‌باشد.
این اطمينان ما از عملکرد تعمیرکار ماست

تعمیرکاریار برای اولین بار با تأسیس چندین شعبه فعال در سراسر تهران بزرگ و آموزش نیروی متخصص اقدام به ارائه خدمات و تعمیرات انواع پکیج دیواری کرده است.

مناطق تحت پوشش سرویس پکیج در سعادت آباد

سعادت‌آباد از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد. بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد می‌گذرد.

کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت‌آباد و در دامنهٔ کوه واقعند. خیابانهای سعادت آباد،۲۴ متری،علامه،سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار شهرداری وبلوار فرحزادی، از خیابان‌های اصلی سعادت آباد به شمار می‌روند.

READ  تعمیر پکیج در تهران

بلوار اصلی سعادت‌آباد از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام (اوین) متصل و میدان کاج به عنوان قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین میدان سعادت‌آباد در میانهٔ این بلوار واقع است. توسعهٔ سعادت‌آباد بعد از انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی آغاز شد و در واقع از ابتدای دههٔ هفتاد خورشیدی و افزایش جمعیت مهاجر تهران، شدت گرفت. این توسعه از بلوار اصلی سعادت‌آباد آغاز شد و در جهت غرب به سمت دره فرحزاد و در جهت شرق به سمت دره اوین ادامه پیدا کرد. به طوری‌که در حال حاضر تقریباً زمین خالی و بی‌استفاده در سعادت آباد وجود ندارد و توسعهٔ عمودی این محله شدت گرفته‌است و بر تعداد طبقات ساختمان‌ها افزوده می‌شود.

بلوار اصلی سعادت‌آباد در امتداد شمال – جنوب است. خیابان ۲۴ متری سعادت‌آباد و علامه در شرق بلوار اصلی سعادت‌آباد و موازی با آن و بلوار پاکنژاد و فرحزادی در غرب بلوار اصلی و موازی با آن واقع شده‌اند. خیابان اصلی شرقی – غربی سعادت‌آباد بلوار سرو است و به موازات ان، بلوار دریا در ضلع جنوبی سعادت آباد جای دارد و مرز سعادت آباد و شهرک غرب به حساب می‌آید.

خیابان ۲۴ متری از شمال به بزرگراه بزرگراه یادگار امام (اوین) و از جنوب به میدان فرهنگ ختم می‌شود. این خیابان به‌طور کامل مسکونی و برخلاف اکثر خیابانهای اصلی سعادت‌آباد، فاقد هرگونه مرکز خرید یا تجاری است. به همین دلیل نسبت به سایر خیابانهای سعادت‌آباد از آرامش نسبی برخوردار است. ادامه خیابان ۲۴ متری به سمت جنوب، پس از عبور از میدان فرهنگ، بلوار فرهنگ نام دارد که شرکت‌های تجاری بزرگ و معتبری در ابتدای آن قرار دارند. در این محله تعداد بسیاری کافه و رستوران وجود دارد که این محله را بیدار نگاه می‌دارد. تردد خودروهای لوکس و ترافیک نیز تا پاسی از شب وجود دارد.

READ  نمایندگی ایران رادیاتور طرشت

تلفن های تماس با تعمیرکاریار شعبه سعادت آباد

44570530
88195425
22171477
09120974053

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.