نمایندگی تعمیرات پکیج اخگر

با وجود اینکه پکیج های تولیدی شرکت اخگر هنوز بعد از سالیان طولانی استفاده در حال فعالیت هستند ولی برای آنهایی که قصد تعویض این دستگاه را دارند متاسفانه جایگزین بهتری وجود ندارد و به همین دلیل اکثر مصرف کنندگان انواع پکیج اخگر همواره به دنبال نمایندگی تعمیرات پکیج اخگر می‌باشند که سرویس پکیج اخگر را انجام داده عملکرد این دستگاه را تا سالیان سال تضمین کنند.

شرکت تولیدی اخگر یکی از معدود شرکت هایی بوده که محصولاتش و علی الخصوص پکیج های شوفاژ زمینی و مشعل های گازسوز این شرکت از بیش از 30 سال پیش تا به امروز هنوز به بهترین شکل در حال فعالیت می‌باشند و مصرف کنندگان محصولات اخگر هنوز حاضر به تعویض دستگاه خود با نمونه های جدید بازار نیستند.

نمایندگی تعمیرات پکیج اخگر در تهران

شرکت تعمیرکاریار معتبرترین نمایندگی تعمیرات پکیج اخگر در تهران میباشد که آماده ارائه تعمیر انواع پکیج دیواری و زمینی اخگر در سراسر شهر تهران میباشد.

در صورتی که از پکیج های تولیدی شرکت اخگر استفاده میکنید و به دنبال تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر پکیج اخگر هستید با ما تماس بگیرید

44570530

88195425

09120974053

دلایل تعمیر پکیج اخگر به جای تعویض پکیج اخگر

مهمترین مزیت پکیج زمینی اخگر که دلیل علاقه مصرف کنندگان این محصول می‌باشد مکانیکی بودن ساختار این دستگاه می‌باشد که باعث شده خرابی این پکیج به حداقل برسد

READ  نمایندگی ایران رادیاتور طرشت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *