نمایندگی پکیج بوتان در انقلاب

اگر شما هم جزو ساکنین مرکز شهر و محدوده میدان انقلاب هستید و به دنبال نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در انقلاب می‌باشید با ما همراه باشید تا به معرفی یکی دیگر از شعبات شرکت تعمیرکاریار در مرکز پایتخت بپردازیم.

البته اگر جهت درخواست تعمیرکار خیلی عجله دارید پیشنهاد میکنم روی قسمت زیر کلیک کنید تا سریعا بتونید با تعمیرکار پکیج بوتان در انقلاب ارتباط برقرار کنید

ساعات کار : 9 صبح تا 12 شب 

تعمیر پکیج بوتان انقلاب

09120974053

جهت درخواست تعمیرکار کلیک کنید

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در انقلاب

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در انقلاب

تعمیر پکیج در میدان انقلاب

میدان انقلاب تقریبا مرکزی ترین محله شهر تهران به حساب می‌آید، دسترسی آسان و سریع به تمام نقاط پایتخت مهمترین مزیت زندگی در این محله به حساب می‌آید و افراد زیادی برای نزدیک بودن به محل کار خود این محله را برای سکونت انتخاب می‌کنند، به همین دلیل نیز در این منطقه از شهر تهران آپارتمان سازی در سال‌های اخیر رونق بیشتری گرفته است.

وجود آپارتمان های زیاد که 99 درصد از آنها از سیستم گرمایشی پکیج استفاده می‌کنند بالطبع نیاز به تعمیرات پکیج را بیش از پیش بیشتر کرده است.

شرکت تعمیرکاریار برای کمک به همشهریان گرامی اقدام به تأسیس شعبه میدان انقلاب نموده است و از این به بعد تعمیر پکیج دیواری در میدان انقلاب به راحتی صورت خواهد گرفت.

تعمیرکاریار مجری تعمیرات پکیج بوتان در انقلاب

شرکت پکیجکار اقدام تولیدی بوتان در کنار شرکت ایران رادیاتور بیشترین میزان فروش انواع پکیج دیواری را در سراسر کشور دارند ولی همچنان گروه صنعتی بوتان با تنوع زیاد و کیفیت بالای محصولات تولیدی خود همواره صدر نشین این رقابت بوده است.

READ  تعمیر پکیج بوتان در گیشا

شرکت بوتان در زمینه خدمات پس از فروش نیز با بیش از 1000 نمایندگی فعال در سراسر کشور در زمینه خدمات و تامین قطعات همچنان رتبه یک را در بین رقبای خود دارد. ولی همچنان به دلیل تنوع زیاد و پیچیدگی برخی از پکیج های تولیدی این شرکت تعمیرات تخصصی این محصولات را برای همه میسر نیست و تعمیرکارانی صلاحیت تعمیر پکیج بوتان را دارند که دوره آموزشی اختصاصی را در کارخانه بوتان گذرانده باشند.

مجموعه فنی تعمیرکاریار با همکاری گروهی از تعمیرکاران با تجربه و اعزام آنها به کارخانه شرکت بوتان آمادگی خود را جهت ارائه خدمات پس از فروش اعلام نموده است.

برای درخواست تعمیرات پکیج بوتان چه باید کرد؟

مصرف کنندگان کلیه محصولات بوتان در میدان انقلاب می‌توانند برای درخواست فوری تعمیرکار پکیج بوتان با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایند.

تعمیر پکیج بوتان انقلاب 44570530

 

تعمیرکاریار تعمیر انواع پکیج دیواری

تعمیرکاریار تعمیر انواع پکیج دیواری

مناطق تحت پوشش تعمیر پکیج بوتان در میدان انقلاب

مصرف کنندگان انواع پکیج دیواری بوتان که ساکن محدوده میدان انقلاب می‌باشند برای درخواست تعمیر پکیج با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید.

خیابان انقلاب – خیابان کارگر شمالی و جنوبی – خیابان آزادی – خیابان فخر رازی – خیابان دانشگاه – خیابان جمالزاده جنوبی و شمالی – خیابان جمهوری – خیابان فرصت شیرازی – خیابان نصرت – خیابان قریب – خیابان اسکندرزاده و…

تعمیرکار پکیج بوتان انقلاب

09120974053

جهت درخواست تعمیرکار کلیک کنید

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.